Xhensila Pere pa turp: “E kam bërë sipër gamiljes, mu në mes të dy gungave. Shfrenova fantazinë”

Ish-misi Xhensila Pere tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa kohë më parë deklaroi se vendi më i bukur ku ka bërë mardhënie është mbi deve.

E ftuar sot në emisionin ‘ABC e mëngjesit’ Xhensila Pere ka sqaruar deklaratën e saj të bujshme. Ajo është shprehur se kjo e gjitha ka qenë një shaka e momentit dhe nuk është e vërtetë.

“E gjitha kjo ka lindur në një nga emisionet e Tur Hyskës dhe kemi qenë në panel të ftuar për Vitin e Ri dhe u bë pyetja Ku keni bërë mardhenie më lezetshëm dhe unë sapo isha kthyer nga pushimet nga Dubai dhe po shfrenonim atë fantazinë dhe thashë mbi deve me dy gungat, në mes, por nuk është e vërtetë. Edhe sot e asaj dite vazhdon të lexohet”, u shpreh Xhensila.