U zgjua e tmerruar nga gjumi. Hajduti i cili i vodhi shtëpinë, filloi ti lëpinte gishtat e këmbëve!

Nje grua 38 vjecare Lana Paril ne Yorkshire (Angli) ka kaluar nje nga netët me te sikletshme te jetes se saj.

“Isha ne gjume te thelle dhe ndjeva dicka te lagesht tek kembet e mia. Mendova se isha akoma ne enderr sepse pashe nje hije ne fund te krevatit. Hapa driten e tmerruar dhe ishte nje burre qe po me lepinte gishtat e kembes. I gjuajta me shkelm por ai me kapi kemben fort dhe vazhdoi te lepinte gishtat” tha Lana

“Fillova te ulerisja me sa kisha ne koke dhe mesa duket ai u tremb dhe ja mbathi” vazhdoi ajo.

Policia e Yorkshire me ane te kamerave te zones se banimit arriti te zbuloje burrin misterioz i cili nuk ishte gje tjeter vecse nje hajdut i rendomte. Burri i quajtur Carson White e kishte perseritur kete veprim edhe neper banesa te tjera kur vidhte.

“Nuk e kontrolloj dot veten” tha ai ne polici “Gjithmone i perzgjedh shtepiat qe vjedh. Mundohem te gjej banesat e femrave beqare. Nuk ka asgje me te bukur per mua sesa te lepij gishtat e nje femre mbasi kam mbaruar pune me vjedhjet e mia” perfundoi Carson.

Policia i ktheu Lana-s gjithashtu edhe bizhuterite e vjedhura mbrapsht.