Tronditet Lulzim Basha. Përshëndet çiftin me dy gishta ndërsa çifti ja kthen me grushtin lart.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon të dalë në terren, duke u takuar me qytetarë për të dëgjuar hallet dhe problemet e tyre.

Ditën e sotme lideri i PD-së, ka postuar një foto, ku shfaqet duke përshëndetur nja çift brenda një makine, me dy gishtat lart.

Siç duket edhe në foto, çifti ia ka kthyer përshëndetjen Bashës, por jo me gishtat ngritur lart, por me grusht.

“Në rrugën e ndryshimit, në rrugën e suksesit, në rrugën e fitores!”, shkruan Basha krahas fotos.

Mbetet mister se pse strateget e fushates se Bashes po punojne ne kete menyre, aq sa te gjitha postimet e tyre, bashke me ato te bashkeshortes Aorela, kane bere efektin e kundert!