Tronditëse: Gruaja kap burrin e saj në momente intime me nënën e tij. Ai i tha policisë..

Nje grua 64 vjecare dhe djali i saj 43 vjecar, u kapen mat ne mardhenie intime nga gruaja e 43 vjecarit!

Gruaja lajmeroi menjehere e tronditur policine.

I pyetur ne polici per keto veprime te turpshme, 43 vjecari i quajtur Tony Levaie nga Massachusetts u pergjigj:

“Nuk e di cte them. Ndodhi papritur dhe kaq. Nuk kam asgje per te shtuar”

Tony dhe nena e tij Cheryl mund te denohen deri ne 20 vite burg, nese vertetohet deshmia e gruas se tij.

Ngjarja ndodhi ne 20 maj, kur gruaja e Tonyt e kapi duke kryer mardhenie me nenen e tij dhe telefonoi menjehere numrin e urgjences se Policise.

Policia shkoi menjehere ne vendngjarje dhe mori deshmine e nenes dhe te djalit vecmas.

Cheryl Lavoie, 64, dhe djali i saj Tony, 43. Credit: Facebook

Te dy, nene e bir pranuan se mardhenia midis te dyve ishte konsensuale dhe se ishte hera e pare qe ndodhi kjo gje.

Nena u shpreh se “ishte bere edhe me e afert me djalin e saj”, mbasi kishin filluar te jetonin te gjithe bashke ne nje shtepi.

Te dy duhet te pergjigjen para ligjit, duke u paraqitur ne gjykate me date 20 shtator.