Rudina Dembecaj shpërthen pa doreza: “O Mark të hëngsha buzën” Frroku: “Ti ke lujt mendsh. (video)

Rudina Dembacaj, ka publikuar së fundmi një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi. Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë

“O Mark Frroku, ta hëngsha buzën”. Normalisht që këtë Rudina ja ka thënë në formë shakaje, ama nuk ngelet pas as humori i Frrokut, i cili i ka thënë: “do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”. Në fakt Rudina e ka publikuar videon dhe mund ta ndiqni më poshtë.