Nxehet keq Grida Duma: “Shhhh. Edi Rama është i poshtër dhe injorant. (Video)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, përmes një postimi në facebook, ka publikuar pamje gjatë debateve televizive ku kryeministri.

Rama ka sulmuar dhe ka folur me një gjuhë të pahijshme ndaj gazetareve femra.

Duma shprehet se askush dhe asnjë poshtërsi nuk mund ta mposhtë fuqinë e grave, ndaj përballja me gratë është gjithmonë e vështirë për këdo.

Postimi i plote

Përballja me vajzat dhe gratë është gjithmonë e vështirë, sepse askush dhe asnjë poshtërsi nuk mund ta mposhti fuqinë e tyre.
Dhe siç Oriana Fallaci do të thoshte: Ju nuk mund të qeverisni, nuk mund të administroni, me një injorant në krye.
Shshshshsshsh….