Më ka ikur dëshira për gruan time që kur ajo mbajti djetë dhe u dobësua. Tani më duket “dërrasë” komplet!

Une jam 38 vjec ndersa gruaja ime eshte 35. Kohet e fundit ajo ka rene shume ne peshe. Do qe te duket si keto modelet qe sheh ne instagram dhe ka rene 10 kile.

Faktikisht tani nga trupi si modele duket por problemi im eshte qe mua nuk po me terheq me fare. Gjithmone i kam pelqyer femrat me forma. Biles gruaja ime nuk eshte se ka qene e shendoshe me perpara. Ka qene peshe normale dhe kishte lezet kur e shihja.

Tani eshte bere pothuajse “derrase” saqe edhe ne krevat, kur ajo merr poza provokuese mua nuk me terheq fare. E kam ndonjehere nga te pasmet dhe i ndjej kockat dhe kjo ma heq komplet deshiren per mardhenie intime.

Une e dua shume por me thene te verteten me ka dalur nga qefi. Dua ta stimuloj veten qe ta pelqej me zor por nuk mundem. Por edhe te ndahem nuk dua qe te ndahem.

Si tja bej? Ta vazhdoj martesen megjithese gruaja ime nuk me terheq me seksualisht? Si ta zgjidh kete problem?

ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.