Masturboi egërsisht 62 herë rresht brenda ditës dhe vdiq. Nuk do ta besoni se çfarë i gjetën policët në dorë.

33 vjecari David Mabuza nga Afrika jugore u gjet i vdekur ne mbremje mbasi kishte masturbuar plot 62 here rresht pa pushuar.

Ai pesoi atak kardiak nga sforcimi ekstrem dhe u gjet i pajete nga prinderit e tij. Ai gjithashtu vuante dhe nga depresioni. Prinderit lajmeruan policine menjehere dhe nena e tij deklaroi:

“Kishte kaluar rreth 1 ore kur e thirra te hante darke bashke me ne por ai nuk po pergjigjej. Zakonisht ai ishte djale i qeshur dhe i sjellshem dhe mosreagimi i tij me beri habi edhe mua edhe bashkeshortit.”

Oficeri i policise Ryznik i cili u gjet ne vendngjarje tha se:

“Na kane pare syte dicka vertete te pabesueshme. Kufoma e tij ishte e shtrire ne krevat dhe ne dore mbante penisin e tij. Pra penisi ishte keputur nga forca e masturbimit dhe nje pjese e tij ishte ne doren e majte te djalit. Kishim veshtiresi per ta hequr pasi dora e tij kishte ngrire ne pozicionin e shternguar. Ishte vertete shume tragjike” u shpreh oficeri.

Funerali i tij do zhvillohet javen e ardhshme por policia eshte akoma duke investiguar kete rast te rralle.