Linda Morina: “Dua një burrë që nuk pjerdh se prej erës së keqe mund të më ndalojë fryma dhe vdes”

Linda Morina vazhdon te habise publikun me postimet e saj te cuditshme ne rrjetet sociale.

Ne statusin e saj te publikuar para disa oresh ajo shprehet:

“Dua nje burre qe nuk pjerdh se prej eres se keqe me ndalet fryma prandaj dhe une dal ne ajer te paster. Kush njeh ndonje burre qe nuk pjerdh te me jape adresen.”

Ja dhe pergjigjet e disa prej fansave te saj te cilet duken se e kane marre me sportivitet kete status: