Ky barkderr ha pa pushim sepse femrat shkrihen mbas barkut të tij. Qindra femra paguajnë çdo muaj që.

Ky 44 vjecar nga Florida qe e quan veten “Barkderri pangopur” peshon 225 kile dhe ha me shume se 10.000 kalori ne dite

Kete gje e ben qe te kenaqi fansat e tij, shumica e te cilave jane femra, te cilat mendojne se barku i tij i madh eshte jashtezakonisht terheqes.

Ai ka qindra femra te cilat paguajne rreth 20 dollare ne muaj secila per ta pare duke ngrene.

Gjithashtu ka edhe nje llogari ne instagram ku poston cdo dite foto te barkut dhe ushqimeve qe konsumon.