Kur isha 13 vjeç, dëshiroja femrat me gjoks të madh. Kur u bëra 16 vjeç u lidha me një femër me gjoks të madh.

Por nuk kishte pasion midis nesh keshtuqe e ndava dhe fillova te kerkoj nje femer pasionante per te kaluar jeten.

Ne universitet u njoha me nje femer shume pasionante por ishte emocionale si tip. Qante per fare pak gje.

Keshtuqe vendosa te kerkoja nje femer qe te ishte stabel si tip. Kur mbusha 25 vjec u lidha me nje vajze me kembe ne toke por ishte shume e merzitshme.

Ishte tip komplet i parashikueshem dhe nuk entuziasmohej per asgje. Mu be jeta aq e merzitshme saqe u ndava dhe fillova te kerkoj nje femer energjike ne tip.

Kur mbusha 28 vjec u lidha me nje femer energjike por asaj nuk i rrinte bytha ne nje vend. Duhet te nderronim gjithmone vendet dhe ambientet ku rrinim aq sa filloi te me merzitej.

Pervec kesaj vura re se nuk kishte nje drejtim te caktuar ne jete por gjithmone ku rafsha e mos u vrafsha.

Keshtuqe vendosa te kerkoj nje femer ambicioze. Kur mbusha 30 vjet u lidha me nje femer ambicioze dhe te zgjuar.

Me pelqeu aq shume sa u martova me te. Ajo ishte aq ambicioze sa me futi shkelmin, u nda nga une dhe me mori gjithe pasurine qe kisha.

Tashme jam me i vjeter ne moshe, jam me i mencur, me i pjekur dhe me i zgjuar. Tani po kerkoj VETEM nje femer qe te kete cica te medha dhe asgje tjeter.