Kryemadhi ofendon Ramën: “O tyç i oligarkëve” Fansi ja kthen: “Mblidh burrin Mona se të është bërë..”

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi në një postim në rrjetin social Facebook ka replikuar më Kryeministrin Edi Rama.

Ajo ka marrë një foto nga emisioni “Opinion” ku Kryeministrin Rama është i ftuar dhe e ka quajtur atë “Tyç” të oligarkëve.

“O Tyç i oligarkëve, Fania është nga malet e Skraparit jo zar i Vuqiçit!”

Por nuk ka munguar reagimi dhe i fansave te cilet jane shprehur: