Gruaja i kafshoi burrit penisin dhe ja dha në dorë. Shkaku ishte miu i cili ishte futur në..

52 vjecari Abraham Musonda nga Zambia provoi dhimbjen me te madhe te jetes se tij kur gruaja i kafshoi pa meshire penisin.

I gjithe sherri ndodhi per shkak se gruaja e tij Mukupa u tremb nga nje mi i cili ishte futur ne dhomen e tyre te gjumit.

Miu

Gruaja u shpreh ne polici se ishte kthyer nje nate, mbasi kishte pire me shoqet dhe kishte gjetur nje mi ne krahun ku po flinte. Ajo urdheroi burrin e saj Musonda qe ta nxirrte menjehere nga dhoma.

Bashkeshorti sipas saj, nuk e kishin vene ujin ne zjarr dhe ishte kthyer ne krahun tjeter per te vazhduar gjumin. Ne ate moment lindi konflikti midis te dyve ne fillim me fjale dhe me pas fizikisht.

Ne moment zenke e siper, Mukupa arriti te kafshoje Musondi ne organin seksual duke ja shkulur pothuajse te gjithin nga vendi.

Viktima e ketij sulmi u dergua menjehere ne Kitwe Hospital per trajtim urgjent.

Mbasi kaloi 1 muaj ne spital, burri i saj kerkoi ndarjen dhe tashme jetojne te dy ne te njejten shtepi por flejne ne dhoma te ndara.