Grida Duma çmend fansat me foton sensuale nga deti. “Veç prej teje do votoj PD. Të duam kryeministre o mbretëreshë”

Grida Duma ka postuar nje fotografi me veshje prej zhytesje ne profilin e saj personal.

Mesa duket, kjo foto ka ngjallur reagime te shumta pozitive nga fansat te cilet e kane mbytur me komplimente.

Shume prej tyre, jane te mahnitur me bukurine e saj dhe e quajne me perkedheli “mbretereshe”.

Disa prej fansave shkojne edhe me tej duke u shprehur se do ta votojne Partine Demokratike vec prej saj.

Lexoni me poshte, statusin e Grida Dumes:

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten!

Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe.

Grida Duma

Ja dhe disa prej reagimeve te fansave te politikanes se njohur