Fevziu tallet keq me Sandër Lleshaj: “Ta kishim çuar në Amerikë do i mbyste me gaz për 10 minuta”

Gjatë emisionit të djeshem në “Opinion” Blendi Fevziu ka dhënë një koment ironik në lidhje me protestat e dhunshme në ShBA, ku mbështetësit e Trump kanë hyre dhunshëm në ambientet e Kongresit.

Fevziu në bisedë e sipër me deputetin Mark Marku, ka thënë me humor se të kishim çuar Sandër Lleshajn ne do e kishim bërë tas për 10 minuta.

Pjesë nga Biseda

Mark Marku: Demokraci më duket kjo

Blendi Fevziu: Të fusësh të bësh këtë shkatërrim s’më duket dhe aq demokraci

Mark Marku: Shiko, atje dolën dhe askush nuk i dhunoi, nuk pati gaz lotsjellës, asgjë..

Blendi Fevziu: Të kishim çuar Sandër Lleshajn ne, do e kishte bërë tas për 10 minuta