Fansi i bën qefin me këtë koment Bleona Qerretit: “Po me dukesh si Vaçe Zela”

Bleona Qerreti ka postuar disa foto nga seti i saj me i ri fotografik.

Nuk kane munguar komplimentet nga fansat e saj per formen e mire fizike, madje njeri prej tyre ka arritur deri aty sa e ka krahasuar me Vace Zelen!

Disa te tjere i kane kujtuar Bleones thenien e dikurshme te Arjan Canit:

Por nuk kane munguar dhe komplimentat nga te tjere fansa te kengetares