Enca Haxhia bllokon pamjen e natyrës me të pasmet. Tërbohen fansat: “I paske si by** e lopës time”

Ajo është padyshim një ndër këngëtaret më provokuese dhe më të përfolura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Enca Haxhia, e cila shpeshherë tërheq vëmendjen e mediave rozë me fotot sensuale.

Sot në mëngjes ajo ka përshëndetur fansat me një foto tejet provokuese ku vë në pah të pasmet bombastike.

Kaq ka mjaftuar që fansat e Encës të vërshojnë me komente nga më të ndryshmet.