E paparë. Xhaxhai qefli kaloi pranë modeles e cila po behej gati per nje foto seksi dhe i futi një..

Ky eshte momenti i kapur ne foto ku modelja po sperdridhej para kameres per te dalur sa me bukur ne instagram.

Prane saj, pa e prishur terezine po kalonte nje plak. Burri misterioz, me nje qeshje djallezore ne fytyre kaloi mbrapa modeles dhe pa e care koken i futi nje perrce.

Modelja ne fillim nuk kuptoi asgje por me pas ndjeu eren e pakendshme dhe u kthye qe te shihte se kush ishte ai person i pasjellshem qe i prishi foton.

Plaku vazhdoi rrugen e tij pa e care aspak koken gjithmone duke buzeqeshur me ironi. Modelja e nevrikosur u kthye perseri nga kamera per te vazhduar shkrepjet e fotove. Plazhi ku ndodhi kjo gje qesharake nuk eshte bere akoma i ditur por keto foto kane bere xhiron e rrjetit. Shume komentues online, me shaka jane shprehur se plaku eshte me seksi sesa modelja.

Shume femra jane shprehur se xhaxhai me ate bark duket shume here me i mire sesa modelja dhe eshte teper ne forme per moshen e tij.