E padëgjuar. Ndodh në Tiranë. Gruaja godet burrin 6 herë me thikë sepse shkeli në dyshemenë e lagur.

Nje grua 38 vjeçare nga Tirana vrau sot burrin e saj per nje arsye te cuditshme.

Policia raporton

Gruaja me inicialet N.K goditi burrin e saj 6 herë me thike, 2 here me pistolete dhe e hodhi nga kati i 7-te. Kjo ngjarje ndodhi per shkak se ajo i tha burrit te mos kalonte ne dyshemene e lagur por ai kaloi dhe e beri pis pa e care koken.

Policia

A e arrestuat gruan? – pyeti shefi i policise

Jo shef, po presim te thahet dyshemeja – ju pergjigjen policet

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.