Dhëndri fton i lumtur dashnorin e gruas në fotot e dasmës: “Tradhëtia e saj më tërheq. E bën të veçantë”

John Lewis nga Teksasi ka habitur te gjithe te ftuarit ne dasmen e tij kur ka vendosur ne krye te tavolines edhe dashnorin e nuses.

Dasmoret jane shprehur per mediat lokale se kjo ishte nje nga dasmat me te cuditshme te jetes se tyre. I dashuri i nuses jo vetem qe u prit me respekt nga dhendri por u perfshi edhe ne fotot kryesore te ciftit te cilat do jene kujtim per vitet qe do vijne.

John Lewis u shpreh:

“Kam nje mardhenie shume te hapur me gruan time. Une e di se ajo do ndjehej e lumtur sikur te kishte te dashurin e saj prane ne diten me te rendesishme te jetes. Nuk jam xheloz fare sepse e di qe ajo me do. Gjithashtu dhe une e dua. E dua edhe per shkak te tradhetise qe ajo me ben. Me pelqen karakteri i saj liberal dhe moskokecares. Gjithmone ajo ka dashur te beje cfare ti thote trruri. Prandaj dhe une i bera surprizen me te madhe ne diten me te rendesishme te jetes sone.

Ndersa nusja e quajtur Joel teper e lumtur tha se:

“Falenderoj burrin per dhuraten me fantastike te dasmes. Ai ka vertete nje shpirt te madh. Gjithashtu kemi bere shume foto bashke ne te tre ne dasem pra keto momente te lumtura do ngelen te perjetesuara ne fotografi ne diten me te lumtur te jetes.