Dentisti u martua me gruan e shëmtuar dhe e bëri yll. Shikoni transformimin e pabesueshem që habiti ekspertët.

Videot dhe fotot e transformimit te nje gruaje, kane marre me shume se 15 milione shikimi ne rrjetet sociale.

Ne fillim, gruaja e quajtur Joaquline kishte dhembe te crregullt dhe te nxjerre.

Asnje nuk pranonte te me merrte per grua” u shpreh ajo “por burri im i ardhshem i cili eshte stomatolog, kishte besim ne bukurine time te fshehur. Ai mori persiper te me bente te gjitha dhembet dhe ne kete menyre te kisha kete ndryshim te pabesueshem ne pamje”

Ajo postoi foton e saj ku shkruajti “para dhe pasi u martova me nje dentist” Fotoja tregon dhembe te bardhe perle dhe shume te rregullt. Keto jane dhembet qe i enderrojne te gjithe.

Joaquline e cila eshte nga Brazili, ka me shume se 200 ndjekes ne rrjetet sociale te cilet cdo dite shohin fotot e saj dhe vazhdojne te cuditen me transformimin e pabesueshem.

Kirurget dhe profesionistet e bukurise shprehen se puna e bere nga burri i saj eshte perfekte. Megjithate disa komentues shprehen skeptike per kete transformim. Sipas tyre, fotoja me dhembet e nxjerre eshte fallco. E gjitha kjo sipas tyre eshte bere per te terhequr sa me shume klikime ne videot e Brazilianes