Bleona Qerreti me avion personal: “Çfarë vesh unë sot e kopjon Rihanna dhe motrat Kardashian nesër.

Kengetarja Bleona Qerreti e cila prej disa vitesh jeton ne Los Angelos, ka hedhur ne rrjetin e saj social disa foto te reja.

Sipas Bleones, shume kengetare te famshme ne bote, kane pelqyer stilin e te veshures se kengetares Shqiptare dhe e kane kopjuar mbas nje viti.

Ne foton e mesiperme, Bleona ka shenuar vitin 2015 dhe ne 2016-ten sipas kengetares tone, e ka kopjuar menjehere Rihanna stilin e saj.

Me pas ne 2017-ten, nje tjeter kengetare dhe repere Amerikane me fame boterore, Nicki Minaj, ka kopjuar perseri Bleonen.

Por nuk mbaron me kaq. Sipas Bleones edhe motrat Kardashian jane mahnitur mbas Qerretit dhe i kane kopjuar veshjen transparente

Bleona gjithashtu ka habitur fansat, me nje foto te publikuar nga nje avion te cilin kengetarja nenkupton se e ka te sajin personal.

Ajo ka komentuar foton duke thene: “Selfmade” pra qe ka arritur gjithcka me forcat e veta.

Njeri nga fansat e ka pyetur se “ku i gjen leket per te shetitur boten” dhe Bleona i pergjigjet keshtu:

Gjithashtu fansat i kane kerkuar edhe nje xhiro me avionin personal