Bleona Qereti: “Nuk duroj dot më” Thyen pllakën me grusht. Fansat: “Tani duhet me pas frikë nga ti” (Video)

Kengetarja Bleona Qereti ka postuar ne rrjetet sociale, nje video ku eshte duke ndjekur nje nga influencerat me te medhenj Amerikane.

Mesa duket Bleona eshte frymezuar aq shume nga influenceri i njohur, sa vendosi te thyeje pllaken te cilen e vendosi ne dy karrige.

Kengetarja u shpreh: “Nuk duroj dot me. Dua ta bej tani“ dhe me pas theu pllaken me nje goditje te vetme.

Per me shume ndiqni videon me poshte: