Bleona Qereti hidhet në sulm. Kapet me Hillary Clinton: “Ajo po mbush kutitë e votimit me vota të pavlefshme!”

Bleona Qereti është bërë shume aktive 2 ditet e fundit, ku fitorja midis dy presidenteve Amerikane ka arritur ne piken me te nxehte.

Bleona jo vetem qe mbeshtet hapur presidentin Trump, por gjithashtu ka ndare me njekesit e saj mendimet per politiken Amerikane.

Sipas Bleones votat ne Amerike po vidhen dhe kengetarja eshte pro ndalimit te numerimit.

Ne rrjetet e saj sociale, Bleona poston here pas here politikane te cilet mbeshtesin presidentin aktual por ne postimin e saj te fundit, kengetarja eshte tallur me Hillary Clinton.

Ne foton e postuar prej saj, duket Hillary Clinton e veshur si postiere, duke shperndare vota per te mbushur kutite pro kandidatit demokrat Biden.

Kengetarja shprehet se do luftoje deri ne fund, deri ne fitoren perfundimtare te Trumpit.