Bleona Qereti bën vaksinën: “Ja u rekomandoj me forcë ta bëni edhe ju që ta mundim koronën njëherë e mirë”

Kengetarja dhe aktorja Bleona Qereti ka bere sot dozen e pare te vaksines kunder korones.

Kengetarja ka postuar ne rrjetet sociale karten e saj te vaksinimit:

Nder te tjera kengetarja u shpreh:

Sapo u vaksinova dhe ja u rekomandoj fortesisht, cdokujt qe ka mundesine te gjeje vaksinen qe ta beje. Duhet ti japim fund njehere e mire ketij vir.usi

Bleona Qereti

Kengetarja gjithashtu ka postuar edhe nje foto, te cilen e ka bere ne xhirimet e filmit te saj te fundit muajin e kaluar.