Biznesmeni Shqiptar bën seks me Kinezen por thirrjet e saj mi hou, miii hou kanë këtë kuptim në gjuhën Shqipe!

Biznesmeni Shqiptar, Nazmi L. tregon eksperiencen e tij te sikletshme gjate vizites se tij ne Kine:

“Isha per nje udhetim pune ne Kine per te importuar sallam me cmim te lire. Ne darke, mbas nje dite te lodhshme, per ti bere qefin vetes porosita nje prostitute qe te vinte ne dhomen time te hotelit”

“Gjate kohes qe po benim seks ajo filloi te uleriste “mii hau, miii hauuu” dhe u ndjeva krenar per veten sepse e kuptova qe po kenaqej shume”

“Te nesermen, Kinezi nga i cili bleva sallamin me coi ne nje fushe te madhe dhe me ftoi te luanim golf. Ishte hera e pare qe e provoja kete sport dhe me thene te drejten e futa topin direkt ne vrime qe ne goditjen e pare”

“Duke qene se nuk di kinezce, te vetmet fjale qe shprehin kenaqesine qe mesova nga kinezja, ishin mi hau. Dhe fillova te therras: Mi hauuu, mi hauuu fitoreee”

“Nderkohe, mu afrua Kinezi i habitur dhe me tha: “Pse uleret “vrima e gabuuuar, vrimaaa e gabuuuar” Ti topin e fute ne vrimen e duhur mor djale”

“U largova i turperuar nga fusha e golfit” – perfundoi biznesmeni Nazmi tregimin e tij te cuditshem.

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.