Arratiset nga burgu dhe kap nje grua të martuar në sy të burrit të saj: “Kam vite të tëra që nuk e bëj”

I burgosuri me inicialet C.K arratiset mbas 15 vitesh burgim.

Nga larg sheh nje shtepi dhe hyn me force per te vjedhur ndonje lek.

Ne shtepi ishte gruaja bashke me burrin te shtrire ne shtrat. Ai e nxjerr me force burrin nga krevati dhe e lidh mbas karrikes.

Me pas lidh gruan ne krevat dhe hipen siper saj. Afrohet ngadale afer qafes se saj dhe me pas cohet dhe shkon ne banjo.

Gjate kohes qe i burgosuri ndodhet ne banjo, burri i thote gruas:

“Degjo. Ky tipi duket shume i rrezikshem. Kushedi sa vite ka kaluar ne burg dhe nuk ka shikuar asnje femer me sy. E pashe sesi u afrua dhe i mori ere qafes tende. Nese ai do qe te beje seks mos e kundershto dhe mos u qaj. Bej cfare te kerkoje ai. Kenaqi deshirat e tij sado qe ty mund te te vije per te vjelle. Bej c’eshte e mundur qe moa ta nevrikosesh sepse mund te na vrasi nese nxehet. Behu e forte zemer. Te dua“

Gruaja iu pergjigj:

“Ai nuk me mori ere tek qafa. Ai me peshperiti tek veshi. Me tha qe vdes per meshkuj. Ne burg vetem mbas meshkujve shkonte. Me tha gjithashtu se vdes per burrin tend. Me duket shume i lezetshem dhe me kerkoi se ku e mbaj vazelinen. I thashe qe e mbaj ne banjo. Behu i forte burri im i dashur. Mos rezisto. Te dua edhe une”

Satirë/Humor ShtypKëtu.com © 2020. Ndalohet kopjimi këtij materiali.